Догляд за бетоном в літню пору

Зневоднення бетону, особливо в ранні терміни, може привести до недобору міцності, а також викликати його усадку і розтріскування, незважаючи на хорошу якість застосовуваних матеріалів, правильно підібраний склад бетонної суміші і ретельне бетонування.

Догляд забетоном в літній період – це, перш за все, підтримання необхідної для твердіння вологості і захист бетону від випаровування. Для цього відкриті поверхні свежеуложенного бетону вкривають Вологоємна матеріалами (мішковиною, піском) або плівкою, і починають систематичний полив не пізніше ніж через 10-12 годин, а в жарку і вітряну погоду – через 2-3 години після завершення бетонування. Поливати бетон рекомендується розбризкуванням струменя через розпилювач. Не можна розмивати свіжоукладений бетон сильним струменем води. Періодичність поливання вдень і вночі повинна забезпечувати постійне вологе стан бетону.

Тривалість вологого догляду для бетону на портландцементах становить 7 діб, а на шлакопортландцементі не менше 14суток. При температурі нижче + 5 ° бетон не поливають.

2 думки про “Догляд за бетоном в літню пору”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залиште нам повідомлення