Момот Бетон - Виробник товарного бетону в Харкові
Щебінь всіх фракцій з доставкою. Ваговий контроль
Автоматичне управління виробництвом бетону
Власна акредитована будівельна лабораторія
Previous
Next

Момот Бетон - це:

0 років
досвіду

на будівельному ринку України

0 м3/год
продуктивність

автоматизованого бетонного заводу
виробництва ELBA (Німеччина)

0 рецептур
в автоматичній системі управління

для будівництва об’єктів різної складності

більше 0
вдячних клієнтів

використовують при будівництві
продукцію Момот Бетон

Клієнти Момот Бетон

Історія компанії Момот Бетон

2000
Організовано підрозділ промислових підлог в будівельній компанії Искрасофт. Наші фахівці, як замовники, стикалися з дефіцитом якісного бетону в Харкові, що і послужило причиною створення власного заводу.
2000
2003
Відкриття заводу товарного бетону Момот - Бетон, власної будівельної лабораторії. Гарантуємо якість бетону на будівельних майданчиках наших замовників.
2003
2005
Подальша модернізація заводу: розширення автопарку, силосного складу цементу. Підготовка заводу до випуску бетону в зимових умовах.
2005
2006
Випущені перші 100 000 м3 бетону. Завод Момот- Бетон входить в трійку лідерів з випуску товарного бетону в Харкові і області.
2006
2010
Момот - Бетон визнаний підприємством року в міжнародному економічному рейтингу «Ліга кращих»
2010
2012
Модернізація системи контролю доставки бетону. Наявність вагового контролю, відеоспостереження, GPS трекерів на техніці дозволяє контролювати доставку з моменту завантаження на заводі до вивантаження на об'єкті.
2012
2018
Розробка проекту по запуску бетонозмішувального вузла на новому майданчику.
2018

Бетонний завод Момот Бетон

Компанія Момот Бетон пропонує продукцію власного виготовлення, а для формування великого переліку пропозицій використовуються власні виробничі потужності. Наш бетонний завод розташований в Харкові, передбачена діяльність з охопленням повного циклу виготовлення. Встановлені всі необхідні конвеєри, лінії, а також ведеться постійний контроль на відповідність потрібним характеристикам.

Виробництво включає повний комплекс обладнання для отримання готової продукції. Ми використовуємо перевірені складові, в тому числі: шлак, летючу золу, пісок, цемент, наповнювачі і так далі. Щоб отримати суміш належної якості, застосовується спеціалізований змішувач, а також ми володіємо власним складом і можемо швидко приступити до виготовлення потрібної партії.

Основні пропозиції нашого виробництва

Харківський бетонний завод вибирають компанії будівельного напрямку, організації, що спеціалізуються на ремонті, будівельних роботах, приватні замовники. Завдяки впровадженню сучасних виробничих ліній, реалізується широкий перелік матеріалів:

  • керамзитобетон;
  • щебінь;
  • цементний розчин;
  • ЗБВ;
  • полистиролбетон.

Вся продукція відповідає прийнятим нормативам і перевіряється, в тому числі вона використовується для будівництва фундаментів, перекриттів, перегородок, інших конструкцій.

Переваги замовлення на сайті

Момот Бетон завод розташований в Харкові, ми приймаємо замовлення на виготовлення виробів, матеріалів, пропонуємо готові суміші і блоки з незмінно високою якістю.

Конкурентні переваги:

  • точне проходження рецептурі;
  • ретельний відбір матеріалів;
  • перевірка готової продукції;
  • широкий вибір в кожній категорії.

При необхідності проводиться доставка транспортними засобами нашої компанії в зазначений час.

Блог Момот Бетон

Залиште нам повідомлення